windows 7 live

سیستم عامل Windows 7 Live CD که به صورت قابل حمل می توان آن را بر روی CD , DVD و یا فلش مموری ذخیره کرد و در همه جا بدون نیاز به نصب ویندوز ، آن را اجرا نمود. جنبه ها و پشتیبانی های مشابه برای این نسخه از ویندوز نیز در دسترس قرار گرفته است که به شما اجازه اجرای ویندوز ۷ را به طور بسیار سریع می دهد که از عملیات طولانی و وقت گیر برای نصب ویندوز جلوگیری می کند.
بی شک برخی از قابلیت های کاربردی ویندوز در این گونه نسخه ها حذف میگردد اما قابلیت های اصلی ویندوز پابرجاست و با استفاده از این بسته قادر هستید در هر جا و در هر زمان ویندوز سون را همراه داشته باشید. هم اکنون می توانید این نسخه از ویندوز محبوب ۷ را با لینک مستقیم و حجمی بسیار کمتر از ویندوز ۷ (نسخه نصبی) از پی سی دی  دریافت نمایید.

برخی از ویژگی های این ویندوز:
– بازیابی پس از اختلال
این امکان را به شما می دهد حتی در صورت داشتن ویندوز دیگری در کامپیوتر به خوبی با این نسخه کار کنید و حتی در صورت اختلال در هنگام کار کردن ، تمامی اطلاعات شما قابل بازگشت است.

 

– کارکردن بر روی چندین کامپیوتر
یکی از ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار این است ، که اگر به صورت تصادفی لازم شد که به یک کامپیوتر دیگر مراجعه نمایید ، بدون ترس از اینکه به کامپیوتر آن شخص ضربه ای وارد شود کار خود را بر روی سیستم عامل خودانجام می دهید.

 

– کامپیوتر های بدون هارد دیسک و یا کامپیوترهای با هارد کم
این ویندوز هیچ نیازی به هارد کامپیوتر شما نداشته و توسط رم کامپیوتر اجرا می شود در نتیجه قابل اجرا از روی سی دی و حتی فلش دیسک (کول دیسک) می باشد.

ابزارهایی که در این مجموعه موجود هستند:
– نرم افزارهای استاندارد
WordPad
Calculator
Paint
Notebook

 

– بازی ها
PinBall
Frecell
Conect 4

 

 

– ابزارهای سیستم
Copy a disk (floppy)
A43 File Managment Utility (instead of wire)
Bart Stuff Test
Total Commander
System Restore
Remote Descktop Connection (Remote Desktop)
Drive Snapshot
Cpu-Z
On Screen Keyboard
Reg Editor
Task Manager (Task Manager)
Windows Help
Nu2Menu
Everest Advanced System Information
DiskPart
Check Disk
Matrix Screensaver
CMD (command line)
RUN

 

شناسه کالا : NANC108.

3,000 تومان
اشتراک گذاری در فیس بوک .... اشتراک گذاری در گوگل پلاس .... اشتراک گذاری در تویتر .... اشتراک گذاری در فیس نما .... اشتراک گذاری در کلوب

محصولات مرتبط

ویندوز سرور ۲۰۰۳

3,000 تومان

ویندوز سرور ۲۰۱۲

3,000 تومان

Linux Open

10,000 تومان

خرید UBUNTU

10,000 تومان
کلمات کلیدی