هواپیمای الکتریکی EXTRA300

مدلهای سوختی و الکتریکی، هر کدام علاقه مندان مخصوص به خودشان را دارند. علاقه مندان هر کدام از این موتورها نیز دلایل خود را برای پرداختن به آنها دارند . اما این روزها رفته رفته به تعداد علاقه مندان به موتورهای الکتریکی افزوده میشود .

راندمان بالای یک موتور الکتریکی در مقایسه با یک موتور سوختی معادلش، راندمانی حدود دو برابر است . این بدین معناست که موتورهای الکتریکی در تبدیل نیروی الکتریکی نیروی مکانیکی ر بهتر از موتورهای سوختی عمل میکنند . آب و هوای سرد و یا مرطوب، تاثیری در کار موتور الکتریکی ندارد اما موتورهای سوختی برای کار در چنین هواهائی باید تنظیماتشان تغییر کند تا بتوانند بخوبی کار کنند. همچنین قابلیت اطمینان بالاتر موتورهای الکتریکی در مقایسه با سوختی از دیگر مزایای آنها است . و بسیار قابل اعتماد تر هستند. یک موتور الکتریکی براشلس تقریبا ضد گلوله است و بندرت ممکن است که از کار بیفتد. اما یک موتور سوختی بخاطر تعداد زیاد قطعاتی که برای به کار انداختن آن لازم است، امکان دارد بیشتر دچار مشکل شود و از کار بیفتند.
موتورهای الکتریکی بی صدا هسند. موتورهای الکتریکی فاقد هرگونه صدا، لرزش و مواد خورجی مضر هستند. موتورهای سوختی دو زمانه صدای زیادی هم ایجاد میکنند . مدلهای الکتریکی را میتوانید تقریبا همه جا پرواز داد چون این مدلها فاقد سرو صدا و دود هستند.
استفاده از آنها خیلی ساده است . موتورهای الکتریکی فاقد هرگونه پیچ تنظیم قبل از پرواز هستند. فقط کافیست که باتری را متصل کنید، هواپیمای شما آماده پرواز خواهد بود. اما در مورد موتورهای سوختی، مقداری تجربه لازم است تا بتوانید دور موتور را در حالت درجا و حالت پرواز تنظیم کنید.
شما میتوانید هواپیمای الکتریکی تان را در خانه و یا در ماشین تان شارژ کنید. اما برای هواپیمای سوختی باید سوخت مناسبی که با نسبت مناسبی از روغن مخلوط شده تهیه کنید تا بتوانید آن را برای پرواز آماده کنید.

الف ) هواپیما های گلایدر موتور دار رادیوکنترل :
معمولا دارای موتور الکتریکی کوچکی هستند که در هنگام بالا رفتن ( Take Of ) ازآن استفاده میکنند .

۱- هواپیماهای پارک فلایر (Parkflyers )این هواپیماها معمولا از موتور الکتریکی استفاده نموده و بدنه فومی و بسیار سبکی دارند. بنابراین شما می توانید آنها را در حیاط منزل یا پارکها به پرواز در آورید.

ب – دسته بندی هواپیماهای مدل از نظر نوع موتور:

۱- هواپیمای مدل موتور پیستونی(Piston Engine Airplane):
هواپیمای مدلی هستند که از موتورهای پیستونی نوع دو زمانه ، چهار زمانه (که سوختآنها الکل و یا بنزین است ) استفاده می کنند .

۲- هواپیمای الکتریک (Electric Airplane):
هواپیمای مدلی که از موتورهای الکتریکی از نوع BRUSH یا BRUSHLESS استفاده می کنند.

۳- هواپیمای داکتد فن (Ducted fan Airplane):
هواپیمای جت مدلی هستند که از موتورهای داکتد فن استفاده می کنند .
توضیح: موتورهای داکتدفن موتور های پیستونی یا الکتریکی هستند که به جای ملخ از فن استفاده نموده و در یک مجرای استوانه ای شکل ( داکت ) قرار می گیرند تا نقش موتور جت را ایفا کنند.

۴- هواپیمای جت (Jet Airplane):
هواپیماهای مدلی هستند که از موتورهای جت کوچک (مینی جت) استفاده می کنند.

هواپیمای الکتریکی EXTRA300

هواپیمای الکتریکی EXTRA300

هواپیمای الکتریکی EXTRA300

هواپیمای الکتریکی EXTRA300

هواپیمای الکتریکی EXTRA300

هواپیمای الکتریکی EXTRA300

هواپیمای الکتریکی EXTRA300

هواپیمای الکتریکی EXTRA300

هواپیمای کنترلی extra 300 یک هواپیمای ۳D بوده که مورد توجه بسیاری از مدلرهای دنیا می باشد، شرکت ناین ایگل نمونه سایز کوچک این هواپیما را مخصوص علاقه مندان به پرواز طراحی و تولید کرده است، سایز بزرگ این هواپیما قابلیت استفاده از هر دو ستاپ سوختی و الکتریکی را دارا می باشد.

بدین ترتیب هواپیمای الکتریکی EXTRA300 در انواع سایزها موجود می باشد، نوع ناین ایگل آن که با طول بال ۵۰ سانتی متر طراحی شده قابلیت پرواز در انواع محیطهای سر پوشیده و فضای آزاد را دارا می باشد، بدنه این هواپیما از جنس فوم EPO است و بسیار مقاوم در برابر ضربه می باشد

باتری ۲ سل ۲۵۰ میلی آمپری این پرنده امکان پرواز ۱۰ الی ۱۲ دقیقه ای را به شما میدهد و در مدت زمان بین ۳۰ تا ۴۰ دقیقه فول شارژ می گردد.

این پرنده قابلیت انجام انواع مانور از جمله هاور را دارد و بسیار خوش پرواز می باشد، رادیوی این پرنده از نوع ۲٫۴ GHz بوده و بردی معادل ۵۰۰ متر را دارد که برای انجام پرواز بسیار مناسب می باشد.

این هواپیما فول پک بوده و در بسته بندی آن ملخ یدکی موجود می باشد.

محتویات دخل جعبه شامل: (هواپیما- ۱ عدد ملخ اضافه – شارژر – باتری – کنترل – آچار – محافظ ملخ – دفترچه راهنما).

330,000 تومان
ناموجود
اشتراک گذاری در فیس بوک .... اشتراک گذاری در گوگل پلاس .... اشتراک گذاری در تویتر .... اشتراک گذاری در فیس نما .... اشتراک گذاری در کلوب

محصولات مرتبط

جنگنده MIRAG 2000

جنگنده الکتریکی ( داکت فن ) مدل MIRAG 2000
370,000 تومان
ناموجود

هواپیمای الکتریکی B25 BIG

هواپیمای الکتریکی B25 BIG
930,000 تومان

هواپیمای الکتریکی SKYRUNNER

هواپیمای الکتریکی SKYRUNNER
280,000 تومان
ناموجود

هواپیمای الکتریکی DISCOVERY

هواپیمای الکتریکی DISCOVERY
740,000 تومان
ناموجود
کلمات کلیدی