هواپیمای الکتریکی CESSNA 182

مدلهای سوختی و الکتریکی، هر کدام علاقه مندان مخصوص به خودشان را دارند. علاقه مندان هر کدام از این موتورها نیز دلایل خود را برای پرداختن به آنها دارند . اما این روزها رفته رفته به تعداد علاقه مندان به موتورهای الکتریکی افزوده میشود .

راندمان بالای یک موتور الکتریکی در مقایسه با یک موتور سوختی معادلش، راندمانی حدود دو برابر است . این بدین معناست که موتورهای الکتریکی در تبدیل نیروی الکتریکی نیروی مکانیکی ر بهتر از موتورهای سوختی عمل میکنند . آب و هوای سرد و یا مرطوب، تاثیری در کار موتور الکتریکی ندارد اما موتورهای سوختی برای کار در چنین هواهائی باید تنظیماتشان تغییر کند تا بتوانند بخوبی کار کنند. همچنین قابلیت اطمینان بالاتر موتورهای الکتریکی در مقایسه با سوختی از دیگر مزایای آنها است . و بسیار قابل اعتماد تر هستند. یک موتور الکتریکی براشلس تقریبا ضد گلوله است و بندرت ممکن است که از کار بیفتد. اما یک موتور سوختی بخاطر تعداد زیاد قطعاتی که برای به کار انداختن آن لازم است، امکان دارد بیشتر دچار مشکل شود و از کار بیفتند.
موتورهای الکتریکی بی صدا هسند. موتورهای الکتریکی فاقد هرگونه صدا، لرزش و مواد خورجی مضر هستند. موتورهای سوختی دو زمانه صدای زیادی هم ایجاد میکنند . مدلهای الکتریکی را میتوانید تقریبا همه جا پرواز داد چون این مدلها فاقد سرو صدا و دود هستند.
استفاده از آنها خیلی ساده است . موتورهای الکتریکی فاقد هرگونه پیچ تنظیم قبل از پرواز هستند. فقط کافیست که باتری را متصل کنید، هواپیمای شما آماده پرواز خواهد بود. اما در مورد موتورهای سوختی، مقداری تجربه لازم است تا بتوانید دور موتور را در حالت درجا و حالت پرواز تنظیم کنید.
شما میتوانید هواپیمای الکتریکی تان را در خانه و یا در ماشین تان شارژ کنید. اما برای هواپیمای سوختی باید سوخت مناسبی که با نسبت مناسبی از روغن مخلوط شده تهیه کنید تا بتوانید آن را برای پرواز آماده کنید.

الف ) هواپیما های گلایدر موتور دار رادیوکنترل :
معمولا دارای موتور الکتریکی کوچکی هستند که در هنگام بالا رفتن ( Take Of ) ازآن استفاده میکنند .

۱- هواپیماهای پارک فلایر (Parkflyers )این هواپیماها معمولا از موتور الکتریکی استفاده نموده و بدنه فومی و بسیار سبکی دارند. بنابراین شما می توانید آنها را در حیاط منزل یا پارکها به پرواز در آورید.

خرید هواپیمای CESSNA 182

خرید هواپیمای CESSNA 182

فروش هواپیمای CESSNA 182

فروش هواپیمای CESSNA 182

خرید هواپیمای الکتریکی CESSNA 182

خرید هواپیمای الکتریکی CESSNA 182

خرید هواپیمای الکتریکی CESSNA 182

خرید هواپیمای الکتریکی CESSNA 182

هواپیمای الکتریکی CESSNA 182

هواپیمای الکتریکی CESSNA 182https://www.mihan-soft.ir/%d9%87%d9%88%d8%a7%d9%be%db%8c%d9%85%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d9%84%da%a9%d8%aa%d8%b1%db%8c%da%a9%db%8c-cessna-182/

ب – دسته بندی هواپیماهای مدل از نظر نوع موتور:

۱- هواپیمای مدل موتور پیستونی(Piston Engine Airplane):
هواپیمای مدلی هستند که از موتورهای پیستونی نوع دو زمانه ، چهار زمانه (که سوختآنها الکل و یا بنزین است ) استفاده می کنند .

۲- هواپیمای الکتریک (Electric Airplane):
هواپیمای مدلی که از موتورهای الکتریکی از نوع BRUSH یا BRUSHLESS استفاده می کنند.

۳- هواپیمای داکتد فن (Ducted fan Airplane):
هواپیمای جت مدلی هستند که از موتورهای داکتد فن استفاده می کنند .
توضیح: موتورهای داکتدفن موتور های پیستونی یا الکتریکی هستند که به جای ملخ از فن استفاده نموده و در یک مجرای استوانه ای شکل ( داکت ) قرار می گیرند تا نقش موتور جت را ایفا کنند.

۴- هواپیمای جت (Jet Airplane):
هواپیماهای مدلی هستند که از موتورهای جت کوچک (مینی جت) استفاده می کنند.

محصولی زیبا و مطمئن با پایداری پرواز بالا ، سادگی پرواز و در عین سادگی حرفه ای بودن این مدل باعث می شود که ما این مدل سسنای ۱۸۲ سایز ۵۰۰ را به تمامی علاقه مندان در سطوح مبتدی تا حرفه ای پیشنهاد می کنیم .
از ویژگی های اصلی سسنای ۱۸۲ بال رو بودن آن است که باعث می شود پرواز راحتی را تجربه کنید . در عین حال از ویژگیهای این مدل داشتن فلپ است که پروازهای حرفه ای را برای حرفه ای ها ممکن میسازد .

زیبایی خاصی دارد و از نورهای رنگارنگی برای این منظور استفاده میکند که در عین حال امکان دید در شب مناسبی را برای این مدل فراهم آورده است که با سایر مدلها تفاوت میکند .

باطری ۲۲۰۰ میلی آمپر این پرنده این امکان را می دهد که به راحتی می توان تا ۲۰ دقیقه با آن پرواز کرد ( در صورتی که با گلاید همراه باشد ) .

نکته قابل توجه راجع به سسنا ۱۸۲ بدنه بسیار محکم و مقاوم آن است که حتی شدیدترین ضربات را نیز تحمل می کند .

وزن ایده آل این مدل و سایز بزرگش باعث میشود باد را خیلی راحت تر از مدلهای مشابه تحمل کند .

با سسنا ۱۸۲ سایز ۵۰۰ ArtTech  تفاوت ظاهری خاصی ندارد اما سایز بزرگتر و وزن بیشتری دارد که باعث میشود در باد پایدارتر باشد .

رادیو کنترل این هواپیما بسیار خوش دست میباشد و ۶ کاناله است اما هواپیما از ۵ کانال استفاده میکند .

در بسته این هواپیما به هر آنچه که احتیاج داشته باشید موجود است ( از قبیل رادیو کنترل و … ) و تنها کافیست یک عدد آداپتور ( که قیمت پایینی هم دارد ) برای آن تهیه نمائید ..

750,000 تومان
ناموجود
اشتراک گذاری در فیس بوک .... اشتراک گذاری در گوگل پلاس .... اشتراک گذاری در تویتر .... اشتراک گذاری در فیس نما .... اشتراک گذاری در کلوب

محصولات مرتبط

هواپیما الکتریکی TRAINSTAR LANYU HOBBY

هواپیما TRAINSTAR LANYU HOBBY
660,000 تومان
ناموجود

هواپیمای الکتریکی THERMAL

هواپیمای الکتریکی THERMAL SAILOR EP
310,000 تومان

هواپیمای الکتریکی B25 BIG

هواپیمای الکتریکی B25 BIG
930,000 تومان

هواپیمای KYOSHO CALMATO

هواپیمای الکتریکی KYOSHO CALMATO
540,000 تومان
ناموجود
کلمات کلیدی