فول کنتاکت

آموزش فول کنتاکت – کیک بوکـسینگ و موی تای شامل حرکات زیبای لگد – ضربات مشت – ترکیب آنها با همدیگر – ضربات پرشی رو به جلو – حرکات جهشی رو به حریف همراه با ضربات دست و پا – فریب دادن حریف – جاخالی دادن ها – اجرای ضربات به صورت کاملا تعادلی – نحوه دفاع کردت با ضربات متقابل به حریف – اجرای ضربات در شکم همراه با فریب دادن و خالی کردن گارد – اجرای ضربات در صورت همراه با فریب دادن و خالی کردن گارد برای شکم – آموزش مبارزه کردن در رینگ و اجرای یک مبارزه نمایشی با سار تمرینی در رینگ مبارزه و …. توسط استاد بزرگ بیل والاس که به سوپرفوت معروف است.

بیل والاس دارای دان ۷ در فول کنتاکت می باشد و به خاطر ضربات پای منحصر به فرد به این نام مشهور شد قابل ذکر است که بیل والاس در ابتدا ضربات پای راست فوق العاده داشته است که در حادثه پای راست او آسیب می بیند و او با پای چپ به مبارزات خود ادامه می دهد تمامی حریفان او این مسئله را می دانستند اما حریف لگدهای زیبای او نبودند و مبارزه را به او واگذار می کردند.

اگر به دنبال یک سری لگدهای منحصر به فرد می گردید اگر به دنبال راههایی برای فریب دادن حریف هستید اگر به دنبال آموزش مبارزه در رینگ می گردید این محصول کمک شایانی در این زمینه به شما خواهد کرد.

فول کنتاکت

فول کنتاکت

این فروشگاه عرضه کننده تخصصی محصولات ورزشی و آموزشی در زمینه های زیر می باشد.

۱- فوتبال های قدیمی و به یادماندنی در سطح ملی و باشگاهی و دربی های جذاب

۲- آموزش تصویری ورزشهای گروهی و انفرادی در قالب سی دی ها و دی وی دی های آموشی اورجینال و به زبان فارسی

۳-محصولات پزشکی-ورزشی

۴-آموزش تاکتیک ها و تکنیک ها در فوتبال و ورزشهای توپی

۵-آموزش بدنسازی عمومی و بدنسازی تخصصی رشته های مختلف ورزشی

۶-آموزش تناسب اندام ، لاغری ، افزایش قد و… به صورت علمی بر اساس ورزشهای مناسب

۷-گلچینی از بهترین و جذاب ترین مسابقات ورزشی

شناسه کالا : NAK27009.

3,000 تومان
اشتراک گذاری در فیس بوک .... اشتراک گذاری در گوگل پلاس .... اشتراک گذاری در تویتر .... اشتراک گذاری در فیس نما .... اشتراک گذاری در کلوب

محصولات مرتبط

آموزش موی تای

13,000 تومان

آموزش شطرنج

8,000 تومان

آموزش پینگ پنگ

8,000 تومان

آموزش تای چی

13,000 تومان
کلمات کلیدی