رکعت شمار دیجیتال

رکعت شمار پیشگام :

رکعت شمار + یک عدد شارژر + دوعدد مهر یدک

یکی از مشکلاتی که اکثر قریب به اتفاق مومنین با آن مواجه بوده و هستند مسئله شکیات نماز یومیه است دستگاه رکعت شمار و سجده شمار نماز مهر پیشگام جهت رفع شکیات نماز با انگیزه فراهم آوردن آرامش خاطر بیشتر مومنین به هنگام نماز ساخته شده است .

یکی از مسائل مهم نماز، که می‌تواند موجب بطلان نماز و سلب آرامش از نمازگزار و حتی کسالت در عبادت شود، شکیات نماز به خصوص در حالت سجده است. مهر رکعت شمار وسیله‌ای است که به رفع شکیات سجده کمک کرده و اقامه نماز را آسان می‌سازد .

چرا مهر رکعت شمار؟

یکی از مهمترین ارکان نماز، که بیشترین شکیات در آن اتفاق می‌افتد، سجده نماز است. افراد کثیرالشک معمولاً برای ادای رکن سجده دچار مشکل هستند و آرامش خود را در حین اقامه نماز از دست می‌دهند. بهترین راه برای رفع این شک، نمایش تعداد رکعت و سجده نماز است که می‌تواند به وسیله مهر رکعت شمار انجام گیرد. نوع جدید این مهرها، با عنوان مهر رکعت شمار دیجیتال، علاوه بر شمارش رکعت، امکان شمارش تعداد سجده را هم برای نمازگزار فراهم می‌سازد.

نکات مهم در هنگام خرید           

این رکعت شمار از نوع دیجیتال بوده و تماما ساخت ایران میباشد و در هنگام تاریکی بصورت کامل قابل مشاهده میباشد .

در هنگام خرید از مجوز شرعی بودن محصول اطمینان یافته و محصولی سالم، مناسب و شرعی خریداری نمایید.

مزیت‌ها

۱ – اولین و مهمترین مزیت مهرهای رکعت شمار امکان شمارش رکعت نماز، جلوگیری از شک و وسواس در نماز از طریق نمایش تعداد رکعت‌هاست.

۲ – مهرهای رکعت شمار به دلیل رفع شک و وسواس در حین نماز، اضطراب و نگرانی را از افراد کثیرالشک دور ساخته و به آنها آرامش و اطمینان هدیه می‌دهند.

۳ – نوع دیجیتال مهر رکعت شمار، نمایش تعداد رکعت را در شب و محیط تاریک برای نمازگزار آسان می‌سازد.

۴ – این دستگاه به دلیل طراحی‌های جدید در دهه اخیر، همچنین سبکی و کاربرد مناسب، می‌تواند هدیه‌ای مناسب برای دوستان باشد.

۵ – دستگاه مهر رکعت شمار معمولا از یک دکمه ریست برخودار است که می‌تواند در ابتدای هر نماز به آسانی تنظیم و دوباره استفاده شود.

۶ – زیبایی و تنوع رنگ در رکعت شمار

۷ – این کالا ساخت داخل میباشد و خرید کالای ایرانی حمایت از کار و سرمایه ایرانی میباشد و همچنین جنس پلاستک از PLA میباشد که از موارد خوراکی و غیر مضر برای طبیعت میباشد.

۸ – باتری فوق العاده خوب جهت افزایش عمر و نگهداری بیشتر شارژ رکعت شمار میباشد.

نگهداری و مراقبت

* در حمل دستگاه مهر رکعت شمار، دقت فرمایید تا دستگاه با زمین برخورد نکند چرا که ممکن است مهر شکسته یا از دستگاه جدا گردد.

*از فشار بیش از حد پیشانی بر روی مهر خودداری کنید، چون ممکن است باعث خرابی دستگاه شود.

*پس از هر بار اقامه نماز، با استفاده از دکمه خاموش و روشن دستگاه را خاموش کنید تا باتری خالی نگردد.

*بعد از یک دوره استفاده منظم از دستگاه، مطمئنا شکیات نمازگزار کم رنگ یا برطرف خواهد شد. لازم است بعد از این مدت، دستگاه کنار گذاشته شود تا استفاده بیش از حد آن، موجب وابستگی نشود.

نکته : در این دستگاه از بهترین قطعات استفاده شده است و با دقت بالا ساخته شده است لذا فقط قیمت باتری آن حدود۳۰ تا ۴۰ هزار تومان میباشد و برای استفاده یک نفر براحتی یک هفته بدون نیاز به شارژ پاسخگو میباشد و همچنین معمولا خرابی این دستگاه در حد کلید میباشد که بعد از مدت ها میتوان به راحتی با کمتر از هزار تومان دستگاه را مانند روز اول روز کرد و استفاده کرد..

99,000 تومان
اشتراک گذاری در فیس بوک .... اشتراک گذاری در گوگل پلاس .... اشتراک گذاری در تویتر .... اشتراک گذاری در فیس نما .... اشتراک گذاری در کلوب

محصولات مرتبط

کلمات کلیدی