خرید ویندوز ۷

ویندوز سون  نام هفتمین نسخه و جدیدترین ویرایش سیستم عامل محبوب مایکروسافت یعنی ویندوز است که پس از انتشار ویندوز ویستا و سرو صدای بسیاری که آن ویندوز به پا کرد، مایکروسافت با انتشار ویندوز هفت قصد دارد تا تمام ایراد های وارده به ویندوز ویستا را از بین ببرد و این ویندوز را به عنوان نسل نوین سیستم عامل ها برای کاربران منتشر کند.

خرید ویندوز 7

خرید ویندوز ۷

فروشگاه آنلاین میهن سافت همزمان با انتشار نسخه نهایی سرویس پک ۱ ویندوز ۷ از سوی مایکروسافت، این ویندوز را برای تمامی علاقمندان کامپیوتر که منتظر انتشار نسخه نهایی آن بودند منتشر کرده است .

این ویندوز با کرک معتبر به صورت کاملا اکتیو شده در اختیار کاربران قرار می گیرد !

»»محتویات پکیج Microsoft Windows 7 Ultimate Retail متشکل از چیست ؟

– نسخه نهایی و رسمی Ultimate سرویس پک یک !
– کرک معتبر با قابلیت آپدیت و به روز رسانی رسمی به همراه آموزش اکتیو کردن ویندوز سون !

برخی ویژگی‌های این ویندوز سون :

  • به روز شده تا ۹۶
  • در دو نسخه ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی میباشد
  • بدون دست‌کاری و افزونه یا برنامه‌ی اضافی
  • همراه داشتن جدیدترین کرک با امکان جنیون سازی واقعی
  • قابلیت آپدیت از سایت مایکروسافت
  • قابلیت دانلود هر نرم افزاری از سایت مایکروسافت
  • دریافت تائیده جنیون از سایت مایکروسافت بعد از اعمال کرک همراه ویندوز
  • و …

 

 

تعدادی از ویژگی های مطرح جدید ویندوز ۷ در یک نگاه :

IE 8– ویژگی های ظاهری جدید همچون Windows Aero به مراتب پیشرفته تر و زیباتر، ویژگی Desktop Slide Show !
– Windows Explorer بسیار تواناتر با قابلیت های آرشیو مجازی و جستجوی باز و …
– Taskbar بسیار پویا با قابلیت های منحصر به فرد جدید که از حالت یک نوار ساده خارج شده است و عمده ترین تغییر خود را از ویندوز ۹۵ تا ویستا در ویندوز ۷ کرده است !
– – بهره مندی از ، Internet Explorer 8 و Direct X 11 .0 !
– ویژگی های متعدد مدیریتی پنجره ها و کلید های میانبر متعدد و جدید برای ویندوز ۷ .
– ویژگی های متعدد مالتی مدیا و سینمای خانگی به همراه پشتیبانی سیستم عامل از اکثر فرمتهای رایج صوتی و تصویری و حتی High Definition !
– سرعت بالای Boot سیستم و بالا آمدن سریع آن در قیاس با ویندوز ویستا !
– بهبود چشمگیر ویندوز در زمینه Touch Input و همچنین Speech Recognition !
– پشتیبانی عالی از CPU های چند هسته ای و حتی پشتیبانی همزمان از دو کارت گرافیک از دو کمپانی مختلف روی یک سیستم !
– نسخه جدید و تغییر یافته تمامی نرم افزارهای درونی ویندوز از جمله Paint و Wordpad و …
– آیتم های متعددی افزوده شده به Control Panel ویندوز از جمله ClearType Text Tuner, Display Color Calibration Wizard, Gadgets, Infrared, Recovery, Troubleshooting, Workspaces Center, Location and Other Sensors, Credential Manager, Biometric Devices, System Icons, Windows Action Center .
– و …

معرفی کامل برخی ویژگی های جدید افزوده شده به Microsoft Windows 7 تا به امروز :

ویژگی های جدید ظاهری در ویندوز ۷

Windows_7_Desktop_Slide_Showدر نمای اولیه ویندوز ۷ نیز مانند ویندوز ویستا از ویژگی پیشرفته گرافیکی Windows Aero بهره می برد با این وجود که ویندوز ۷ در بسیاری جهات پیشرفت چشمگیری کرده است . دو تا دور پنجره ها تا نسخه بتا به صورت کاملا شفاف است و زیبایی خاصی را به این ویندوز می دهد این پیشرفت ها در حالیست که ویندوز ۷ قرار است بسیار نرم تر، راحت تر و بهتر نسبت به ویندوز ویستا اجرا شود و ویژگی دسکتاپ سه بعدی آن در CPU های ضعیف تر نیز عمل کند.

۱ – Desktop :
ویژگی جدید Desktop Slideshow که در Windows Explorer گنجانده شده است به زیبایی و سادگی پس زمینه ویندوز را تغییر می دهد .
۲ – Windows Explorer :
– ویژگی جدید Libraries یا کتابخانه در این ویندوز موجب می شود که برای فایلها و فرمت های مختلف آرشیو یا کتابخانه. این آرشیو ها به عبارتی یک سری فولدر های مجازی هستند که قادر به جمع آوری فایلهای مختلف از مکان های مختلف هارد در قالب یک پوشه مجازی Explorer می باشند !
بنابراین برای آرشیو و نگهداری فایلها در محیط یک شبکه و یک سیستم به هیچ وجه نیازی نخواهد بود تا حتما فایا ها در کنار هم باشند !
– ویژگی جدید Federated Search یا جستجوی باز که در ویندوز ۷ به شما اجازه می دهد نتایج یک جستجوی گسترده خود را با فرمت های جدیدی همچون osdx ذخیره کنید و پس از باز کردن تمامی اطلاعات جستجوی خود را به خوبی مشاهده کنید !

۳ – Taskbar

Windows_7_Taskbar-A
– تغییرات عمده Taskbar در ویندوز ۷ را می تواند بیشتری و عمده ترین میزان تغییرات در Taskbar از زمان انتشار ویندوز ۹۵ یعنی طی ۱۵ سال گذشته نامید !
Windows_7_Start_Bar_1در ویندوز ۷ Taskbar حدود ۱۰ پیکسل در قیاس با ویندوز ویستا بلندتر شده تا بتواند آیکون های بزرگتر منحصر ویندوز ۷ را در برگیرد .
نرم افزارهای در حال اجرا به خوبی با Border شفاف و همچنین برجستگی خاص کاملا در Taskbar مشخص هستند. Taskbar کاملا زنده و شفاف و Transparent هست و در قیاس با ویندوز ویستا بسیار زیباتر شده است .
– منو Start و دکمه مربوطه از نظر ظاهری فعلا همانند ویندوز ویستا هستند با این حال که یک افکت هایلایت پویا زمان حرکت موس روی آن ظاهر و مخفی می شود.
– ویژگی Pinned Applications در ویندوز ۷ موجب شده تا این ویندوز بیشتر “نرم افزار محور” باشد تا “پنجره محور” ! بلی این ویژگی موجب شده تا عمدتا Title پنجره ها در Taskbar نمایش داده نشود و تنها ضمانی که موس روی آن است و یا ضمانی که انتخاب شده است نمایش داده شوند .
تمامی نرم افزارهای به آسانی می توانند به Taskbar سنجاق شوند یا به اصطلاح ویندوز هفت Pinned Application شوند.
– ویژگی  Preview Pane ویندوز ویستا در ویندوز ۷ به مراتب پیشرفته تر و کامل تر شده است .
به عنوان مثال اگر یکی از پنجره های باز ویندوز Windows Media Player باشد و شما با موس  بر روی بخش Preview Pane بروید، ویژگی جدید به شما امکان Play/Pause و دیگر امکانات را می دهد !
Windows_Media_Player_JumpList– ویژگی Jump List که با راست کلیک بر روی هر یک از آیکون های Taskbar قابل دسترسی است !
این که در نرم افزار های منحصر ویندوز ۷ افزوده خواهد شد، تعداد عملیات از پیش تعریف شده نرم افزار را تنها با راست کلیک در Taskbar در اختیار کاربر قرار می دهد . به عنوان مثال در تصویر روبرو شما Jump List در Windows Media Player ویندوز ۷ را مشاهده می کنید که امکانات مختلف کنترلی را با یک راست کلیک در اختیار شما می گذارد .
– بخش Notification Area در ویندوز ۷ مجددا طراحی شده است . به صورت از پیش تعیین شده بخش های standard Volume, Network, Battery and Security Center در این وجود دارند ولی برای افزودن دیگر امکانات و یا بخش ها به این قسمت باید کاربر خود دست به کار شود. به علاوه امکانات متفاوت و جدیدی نیز به این بخش افزوده شده است .
– بخش Show Desktop و عملکرد آن در ویندوز ۷ تغییر کرده و متفاوت با تمامی ویندوز های پیشین شده است .

ویژگی های جدید مدیریتی پنجره ها در ویندوز ۷

– قابلیت های مختلف Window Maximizing & Tiling که تنها با درک و دراپ کردن و پرتاب پنجره به یک سو و با کشیدن موس آنها را به سایز های مشخص کنار هم بچینید . همچنین در ویندوز ۷ کلید های میانبر PeekAfterمختلفی نیز برای این امر تعبیه شده که از آن جمه می توان به میانبر (WinKey + ArrowKeys) اشاره کرد .
– ویژگی Aero Shake اجازه می دهد تا با تکان دادن و لرزاندن یک پنجره با موس تمامی صفحه مونیتور شما خالی شده و دسکتاپ به همراه پنجره لرزیده شده نمایش داده شود و زمانی که پنجره را مجددا لرزاندید، به حالت قبل باز می گردید.
– ویژگی بسیار جالب Aero Peek که باز هم برای نمایش میز کار کاربرد دارد دکمه مربوطه بر روی Taskbar تمامی پنجره های باز محو شده و شما میز کار به علاوه یک چهارچوب کلی محو از پنجره باز شده می بینید! به تصویر روبرو توجه کنید !

کلید های متعدد میانبر جدید برای مدیریت هرچه بهتر به قرار زیر :

Win+PWindows_7_Action_Center_-_Balloon
Win+Space : یک میانبر برای فعال سازی Aero Peek .
Win+Up and Win+Down : میانبر های جدید برای عملیات Maximize و Restore/Minimize !
Win+Left and Win+Right : بردن پنجره به نیمه چپ یا راست صفحه مونیتور .
Win+Shift+Left and Win+Shift+Right : بردن پنجره به چپ یا راست .
Win+T : تمرکز کیبور را به Taskbar منحصر می کند.
Win+G : تمام Gadget های فعال ویندوز را بالای تمامی صفحات می آورد و به شما نشان می دهد .
Win+ + and Win+ – : زوم کردن Desktop و کوچک کردن آن !
و ….

– مدیریت بهتر فونت ها در ویندوز ۷ قابلیت نصب آسان فونتها و حتی مخفی سازی برخی فونتها از جمله ویژگی های جدید است .
ویژگی های جدید Input یا دستور به سیستم عامل
– بنا به گفته Bill Gates ، ویندوز ۷ یک قدم بزرگ به جلو در زمینه تشخیص دست خط و دست نوشت و همچنین تشخیص گفتار است !
ویژگی های جدید در هسته سیستم عامل
ویژگی Virtual Hard Disk هارد مجازی
بهره مندی از توانایی های سیستم مجازی مایکروسافت یعنی Microsoft Virtual PC موجب شده تا شما بتوانید هارد مجازی با فرمت VHD را به عنوان درایو Mount کنید !
ویژگی های عملکرد بوت Boot performance
یکی از مشکلات بزرگ ویستا به اقرار بیش از ۳۵ درصد مشتریان مایکروسافت زمان طولانی Boot و یا بالا آمدن ویندوز بوده که در ویندوز ۷ این نقیصه تا حد امکان رفع شده است .

ویژگی های متعدد چند رسانه ای ویندوز ۷ Multimedia features

Windows_7_Media_Center-A– بهره مندی از جدیدترین نسخه Windows Media Center با پشتیبانی از فرمت های H.264 کیفیت بالا HD که امکانات متعددی را برای داشتن یک سینمای خانگی رایانه ای به شما می دهد . همچنین Gadget مرتبط با Windows Media Center در این ویندوز موجود است .
– پشتیبانی از بعد وسیعی از فرمت های چند رسانه ای از ویژگی های ویندوز ۷ است که از آن جمله می توان به داشتن Codec های مورد نیاز درونی برای پخش فرمت های  MP4, MOV, 3GP, AVCHD, ADTS, M4A,  WTV H.264, MPEG4-SP, ASP/DivX/Xvid, MJPEG, DV, AAC-LC, LPCM, AAC-HE اشاره کرد !

برخی ویژگی های مدیریتی سیستم عامل بر طبق مقاله معتبر مجله Computer World !

Windows_7_graphical_command_shell– DirectAccess, a VPN tunnel technology based on IPv6 and IPsec
– BranchCache, a branch-office cache system for files stored on central file servers
– BitLocker to Go, which brings BitLocker encryption support to removable disks such as USB drives
– AppLocker, a set of Group Policy settings to restrict which applications can run on a corporate network, including the ability to restrict based on the application’s version number
– Support for Domain Name System Security Extensions (DNSSEC)

دیگر ویژگی های برجسته منحصر ویندوز ۷ تا به امروز

Devicestage– ویندوز ۷ قابلیت پشتیبانی از کارت گرافیک های مختلف بر روی یک سیستم حتی از کمپانی های مختلف (به عنوان مثال دو کارت گرافیک روی یک سیستم یکی nVidia و دیگری Geforce !) را داراست !
– آیتم های متعددی به  بخش کنترل پنا Control Panel ویندوز افزودی شده که از آن جمله می توان به ClearType Text Tuner, Display Color Calibration Wizard, Gadgets, Infrared, Recovery, Troubleshooting, Workspaces Center, Location and Other Sensors, Credential Manager, Biometric Devices, System Icons, Windows Action Center, و Display اشاره کرد !
– بهره مندی از الگوریتم ویژگی های نوین ارتباط در شبکه .
WordPad_7_7000– مایکروسافت قصد افزودن یک ویژگی جدید دیگر به نام Device Stage را نیز به ویندوز ۷ داراست که این ویژگی به کمپانی های سازنده اجازه آن را می دهد تا اطلاعات خود را در یک پنجره اختصاصی Device افزودی شده به گونه ای شکیل به نمایش گذارند !( شکل روبرو )
– به روز شدن تمامی نرم افزار های ویندوز از جمله Paint و WordPad و … از دیگر ویژگی هاییست که ویندوز ۷ را نسبت به سایر ویندوز ها متمایز می کند.
و اما برخی ویژگی هایی که از ویندوز ۷ حذف شده اند ….

– برخی نرم افزار های همیشگی ویندوز از جمله Windows Photo Gallery, Windows Movie Maker, و Windows Mail از این سیستم عامل حذف شده اند !

Paint-B– Windows Sidebar از ویندوز ۷ حذف شده ولی گجت ها باقی مانده اند و به صورت آزاد در میزکار می توانند قرار گیرند .
– Windows Meeting Space
– InkBall, a game
–  The numeric keypad from On-Screen Keyboard
– Microsoft Agent 2.0 Technology
– Windows Ultimate Extras
– Windows Calendar

و ….

تذکر: هم نسخه ۳۲ بیتی و هم ۶۴ بیتی در پکیج موجود میباشد

شناسه کالا : NANC100.

4,000 تومان
اشتراک گذاری در فیس بوک .... اشتراک گذاری در گوگل پلاس .... اشتراک گذاری در تویتر .... اشتراک گذاری در فیس نما .... اشتراک گذاری در کلوب

محصولات مرتبط

server 2008

8,000 تومان

ویندوز سرور ۲۰۱۲

3,000 تومان

ویندوز سرور ۲۰۰۳

3,000 تومان

خرید ویندوز ۱۰

3,000 تومان
کلمات کلیدی