خرید ویندوز ۱۰

خرید ویندوز جدید شرکت مایکروسافت تحت عنوان ویندوز ۱۰

انتظار ها به پایان رسید و جدید ترین و کامل ترین نسخه ویندوز ۱۰ توسط شرکت مایکروسافت ارایه شد و در معرض تولید قرار گرفت.

ویندوز ۱۰ جدید ترین ویندوز شرکت مایکروسافت بعد از ویندوز ۸ میباشد ویندوزی که این بار برخلاف ویندوز پیشین این شرکت سعی شده بسیار

یه سلیقه کابران نزدیک باشد. یکی از مهم ترین ویژگی های ویندزو ۱۰ امدن استارت می باشد که در ویندوز ۸ این خصوصیت موجود نبود.

ویندوز ۱۰ را بهترین ویندوز مایکروسافت میدانند. ویندوزی سبک و ایده ال برای همه کاربران.

سسیستم عامل ویندوز ۱۰ به عنوان آخرین نسخه ویندوز توسط مایکروسافت معرفی شد . مایکروسافت با نادیده گرفتن نسخه ۹ از ویرایش ویندوز نام ۱۰ را بر روی سیستم عامل خود گذاشته است و وعده انتشار آن را در اواسط سال ۲۰۱۵ اعلام کرده . علت این نامگذاری به گفته جف آتوود مدیر تیم برنامه نویسی مایکروسافت تشابه اسمی است که با ابتدای نام های ویندوز ۹۵ و ۹۸ بوجود آمده است . سخت افزار مورد نیاز برای اجرای سیستم عامل ویندوز ۱۰به گفته سازندگان تغییری نسبت به ویندوز ۸٫۱ نداشته است و شما می توانید بدون نیاز به ارتقا آن را نصب کنید . تغییرات قابل توجهی در نسخه جدید سیستم عامل ویندوز ۱۰ صورت گرفته از جمله می توان به قابلیت Multi Desktop یا چندین میز کار اشاره نمود و یا استارت جدید که تلفیقی از استارت ویندوز ۷ و ۸ می باشد . همچنین تمامی اپ های موجود بر روی ویندوز می توانند در پنجره ای جداگانه باز شوند و امکان جابجایی بین پنجره ها راحت تر شده است . امکان Task View که به Taskbar ویندوز اضافه شده است.

ویندوز ۱۰ جهش بلند پروازانه مایکروسافت است. ترکیب رابط کاربری ویندوز ۷ با ۸ و تغییراتی گرافیکی و زیبا و گنجاندن چندین برنامه جدید و متنوع نشان از طولانی بودن “راهِ پیش روی” مایکروسافت است. همانطور که می دانید نسخه پیش نمایس فقط برای توسعه دهندگان است. برای کاربر عادی و کارهای روزانه مناسب نیست. اما نسخه پیش نمایش ویندوز ۱۰ چیزی فراتر از نسخه عادی است. در ویندوز ۱۰ سرعت سیستم عامل افزایش محسوسی داشته است،به گونه ای که زمان نصب نرم افزار ها به سه چهارم سرعت ویندوز ۸ و در بهترین شرایط به نیمی از سرعت نصب در ویندوز ۸ میرسد.مسلما نسخه ی کامل ویندوز ۱۰ از سرعت بیشتری برخوردار خواهد بود.زیبایی در ویندوز ۱۰ موج می زند همانطور که قبلا گفته شد سیستم عامل ویندوز ۱۰ از دو رابط کاربری بهره میبرد،یکی برای کاربران ویندوز ۷ و دیگری برای کاربران ویندوز ۸ و ۸٫۱ ،که به انتخاب خود کاربر میتوان یکی از این دو را فعال کرد.

..

3,000 تومان
اشتراک گذاری در فیس بوک .... اشتراک گذاری در گوگل پلاس .... اشتراک گذاری در تویتر .... اشتراک گذاری در فیس نما .... اشتراک گذاری در کلوب

محصولات مرتبط

خرید ویندوز ۷

4,000 تومان

ویندوز xpro2

3,000 تومان

Linux Open

10,000 تومان

ویندوز سرور ۲۰۰۸

3,000 تومان
کلمات کلیدی