اخبار میهن سافت

طرح مشوق خرید میهن بن؛روشی برای خرید ارزان‌ ‏تر
آیا از جمله‌ی مشتریان پر و با قرص میهن سافت هستید؟ آیا جزء افرادی هستید که کالای دیجیتال، عضو ثابت سبد خرید خانه و محل کارشان است؟ آیا مرتبا برای خود و دوستانتان از میهن سافت خرید می‏‌کنید و انتظار دارید که به عنوان یک مشتری دائمی، میهن سافت با نگاهی ویژه به شما بنگرد؟ آیا از مشتریانی هستید که اقلام مورد نیاز سازمان، شرکت، و دفتر کار خود را پیوسته از میهن سافت تامین می‌‏‏کنید؟ شاید علاقه‏‏‌مند به خریدهای با تعداد بالا و عمده برای کسب و کار خود هستید!

مدت‌هاست که میهن سافت پیشنهادهای زیادی را از مشتریان دائمی خود دریافت می‌‏کند که به عنوان یک مشتری وفادار و با نرخ تکرار خرید بالا امکان بهره‌‏‏مند شدن از قیمت‏‏‌هایی ویژه و مناسب‌‏‏تر را داشته باشند. یعنی دریافت حداکثر تخفیف ممکن از میهن سافت!!! 

اما میهن بن چیست؟

میهن بن، همان طور که از نامش بر‏می‌آید، یک بن خرید الکترونیکی است که پس از خرید هر کالا، در حساب شما منظور می‏‌شود. در حقیقت شما پس از نخستین خرید از میهن سافت، بسته به ارزش کالای خریداری شده و چند فاکتور دیگر، به میزانی امتیاز “میهن بن” که در واقع تخفیفی برای شما در خریدهای بعدی است، دریافت می‏‏‌کنید. 


.

اشتراک گذاری در فیس بوک .... اشتراک گذاری در گوگل پلاس .... اشتراک گذاری در تویتر .... اشتراک گذاری در فیس نما .... اشتراک گذاری در کلوب

محصولات مرتبط

کلمات کلیدی