آموزش روتوش

آموزس روتوش عکس

1414312605

همه مدل های عکسهای پرتره دوست دارند به بهترین شکل در عکس دیده شوند، و حالا که با بسیاری از عکسهای مدل ها و بازیگران زن با پوست هایی بی عیب و نقص، دندان هایی عالی و چشمانی گیرا رو به رو هستیم، معیاری که خودمان را باید با آن بسنجیم به شدت بالا رفته است.

عکاس های سنتی باید ساعتها با قلم مو ها و جوهر ها برای روتوش بر روی عکسهایشان کار کنند، و همچنین بعضی از عکاسهای دیجیتالی حرفه ای هم همانقدر بر روی روتوش عکسها وقت می گذارند، فوتوشاپ با استفاده از چند ابزار خود به عکاسان کمک می کند تا پرتره های خود را به خوبی و در زمانی کم روتوش کنند.

ما راجع به تغییرات بزرگ صحبت نمی کنیم، منظور ما برداشتن یک جوش است، یا کمی لطیف کردن پوست یا شاید کمی تیره کردن ساقه های مو که به مدل شما چهره ای سالم تر می بخشد و مدل شما برای این تغییرات از شما تشکر خواهد کرد.

شما نمی خواهید که پوست سوژه شما به شکلی مصنوعی نرم باشد یا پلاستیکی باشد، اما می توانید به بعضی قسمت های صورت کمی لطافت ببخشید.

کلید این کار دقیق بودن است. همان قدر که روتوش زیاد می تواند کارتان را مبتدیانه جلوه دهد همان قدر هم به می تواند به مدل شما ظاهری بد بدهد و باعث دلخوری او شود. تصور کنید وقتی مدل شما عکس خودش را به مادرش نشان می دهد، شما انتظار دارید که مادرش به او بگوید: «چقدر خوب افتادی، عزیزم»، نه اینکه بگوید: «بینیت چی شده؟» یا حتی بدتر، بگوید: «این کیه؟».

هدف ما باید کم رنگ کردن عیب های صورت باشد، و نه به کلی از بین بردن آنها. چرا که همین عیب هایی که در صورت مدل شما وجود دارند به او شخصیت می بخشند.

اگر شما بتوانید این کار را به درستی انجام دهید مدل ها برای اینکه از آنها عکس بگیرید برای شما صف می کشند، اما اگر این کار را بد انجام دهید شاید مشتری هایتان به شدت کم شوند..

15,000 تومان
اشتراک گذاری در فیس بوک .... اشتراک گذاری در گوگل پلاس .... اشتراک گذاری در تویتر .... اشتراک گذاری در فیس نما .... اشتراک گذاری در کلوب

محصولات مرتبط

ساز درامز

15,000 تومان

گل شیشه ای

13,000 تومان

سازدهنی

15,000 تومان

سالن گریم

16,000 تومان
کلمات کلیدی